Bursa Yatak Yıkama

YATAK YIKAMA

Hayatımızın 3’te 1’ini yataklarımızda geçirdiğimizi düşünürsek uyuduğumuz ve oldukça vakit geçirdiğimiz yatakların hijyeni bir hayli önem arz ediyor.

Yataklar istisnasız olarak zamanla maytlar ya da diğer adıyla toz akarları tarafından konak edilir. Sadece maytlar değil yataklarda birçok bakteri, mikrop, böcek, mantar ve spor türü bulunur ve insan sağlığa ciddi derece zarar verebilirler. Bu sebeple profesyonel bir yatak temizliği insan sağlığı için gereklidir.

Nasıl Yıkanır?

Yatak yıkama işlemi; ilaçlama, fırça ile köpükleme, buharlı dezenfekte ve fırçalama, son olarak temiz duru su gelene kadar vakumlama aşamalarından oluşmaktadır. Yataklarınız yıkandıktan sonra 7-8 saat içinde kurumaktadır.

Yatak yıkama işleminde kullandığımız özel ilaçlarla yataklardaki sarı lekeleri çıkarıyoruz. Servis personelimiz yataklardaki lekeleri yerinde inceleyerek yıkama işlemine başlamadan önceden müşterilerimizi bilgilendirmektedir. birçok marka model yatak olduğu için yatak yıkama işlemiyle ilgili personelimizin söylemlerini dikkate almanızı öneririz.

Yataklarınızdaki gözle görülmeyen insan sağlığına zararlı maytları bakterileri buharlı yatak yıkama ile yok ederek yataklarınızı insan sağlığına uygun hale getirerek dezenfekte ediyoruz. İkiyaka temizlik şirketi olarak; İstanbul geneline profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile ücretsiz servis ağımız bulunmaktadır Karcher marka Profesyonel makinelerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz

Her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Adres

Küçükbalıklı Mh. Osmangazi / Bursa Samanlı Mh. Yıldırım / Bursa

Gsm

0(535) 476 3 100

WhatsApp

0(224) 215 4 333

Hotline
Hemen Ara