BURSA STOR PERDE YIKAMA

 

Günümüzde her geçen gün  yaygınlaşan stor perdeler artık hemen hemen her evde mevcut. Tül perdelerin yerini alan stor perdeler, odalarınızın daha şık, sportif ve modern görünmesini sağlamaktadır.

Kullanımı oldukça ergonomik ve rahat olmasına rağmen, evde stor perde temizliği sanıldığı gibi kolay olmamaktadır. Evlerinde stor perdelerini temizlemek isteyenler, perdelerinin delinmesine kırışmasına ve kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilmektedir. Stor perdeler genel olarak polyester (plastikten) üretilmektedir. Polyesterden  üretilmiş olan stor perdelerin temizliği oldukça hassas bir şekilde yapılmalı ve temizliği yapılırken kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Kaliteli ürünlerin yanı sıra stor perdelerin temizliğini yapacak kişi bu konuda deneyimli ve profesyonel tekniklere sahip olmalıdır. Uzman ekibimiz tarafından hizmet alıp Stor ve Zebra perdelerinizi yıkattırmak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz.

Bursa Stor Perde Yıkama hizmetini sizlere en iyi şekilde sunabilmek için, sürekli olarak yeni teknolojileri takip edip hijyenik ürünler kullanıyoruz.

Bursa Stor Perde Yıkama
Bursa Stor Perde Yıkama

Adres

Küçükbalıklı Mh. Osmangazi / Bursa

Gsm

0(535) 476 3 100

WhatsApp

0(224) 215 4 333

Hotline
Hemen Ara